top of page
Proč tu jsme?
Stále více firem v zemích západní a střední Evropy pociťuje akutní nedostatek pracovní síly. Hospodářská komora České republiky odhaduje, že v naší zemi chybí až 450 tisíc zaměstnanců na pozicích  vyžadujících fyzickou práci a manuální zručnost.

Situaci zhoršila pandemie Covid-19, posléze válka na Ukrajině. Problém s nedostatkem pracovníků však nepomáhá řešit ani příliv válečných uprchlíků – dostatečný počet lidí z Ukrajiny s požadovanou kvalifikací na český pracovní trh stále nepřichází.
Kombinace výše uvedených faktorů vytváří  nepříznivou situaci, které je naše firma připravena čelit.

Máme nástroje, know-how i dobrou vůli, abychom českým firmám pomohli doplnit chybějící personál ze zahraničí, a svým dílem tak přispěli k posílení české ekonomiky.
Naše zkušenosti, nástroje a know-how nám navíc také umožňují pomáhat českým univerzitám při hledání nových zahraničních studentů a obohacovat tak český vzdělávací systém.
Kdo jsme?
ONEplanet, ONEbusiness je jednou z předních českých společností na trhu lidských zdrojů a personalistiky .
Její divize ONE International byla vytvořena s cílem pomáhat mezinárodním společnostem při hledání a náboru kvalitních lidských zdrojů z celého světa. Pro tyto účely disponuje týmy odborníků s bohatými zkušenostmi v oblastech legislativy, školství, imigrační politiky, zaměstnávání a dalších oborů.
Kromě aktivit v oblasti vyhledávání lidských zdrojů pomáháme také zahraničním studentům získat vysokoškolské vzdělání v České republice.
Kdo jsme?
bottom of page